
-45%
Підставка для купання Технок (55 х 26 х 20 см) 3014
390 ₴
215 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 3014 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мамо, тату, більше ніяких слизьких спроб утримати малюка під час купання — тепер це набагато простіше та безпечніше!
Підставка для купання ТехноК арт. 3014 створена, щоб зробити водні процедури комфортними як для дитини, так і для батьків. Вона допомагає надійно зафіксувати малюка у ванні, забезпечуючи стабільність і зменшуючи ризик ковзання.
Завдяки продуманій формі та вентиляційним отворам підставка швидко висихає після використання, що запобігає накопиченню вологи та появі неприємних запахів. Легка, зручна та практична у щоденному використанні — справжній помічник для спокійного купання без стресу.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 55 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Гірка у ванночку |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 215 ₴






