
-43%
Набір машинок дитячих (2 види, 2шт у наборі, пищалка) 6510-2
422 ₴
241 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 6510-2 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мили машинки для найменших з м'якого еластичного матеріалу стануть нескінченним джерелом розваг та веселощів! Вони яскраві і дуже приємні на дотик , тому дитина точно вибере ці чудові іграшки як своїх фаворитів. Іграшки не мають гострих кутів, тому цілком безпечні для малюка.
Особливості :
- 2 машинки в упаковці;
- м'які та приємні на дотик;
- яскраві кольори;
- мають пищалку.
Наявність певного виду уточнюйте у менеджера при замовленні!
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 241 ₴

