
-26%
Надувний ігровий центр басейн Спортивний майданчик (296х205х98 см, висота басейну 20 см, об'єм 480 л) 51349
2 180 ₴
1 613 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 51349
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 980 мм |
| Довжина | 2960 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2050 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 613 ₴


