
Приставне ліжечко для новонароджених CARRELLO Prima + (електронна система заколисування) CRL-16504 Honey Beige Бежеве
9 709 ₴
7 767 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: CRL-16504 Honey Beige
Приставне ліжечко Prima +
Інноваційна приставна ліжечко Prima + з електронною системою заколисування та збільшеними розмірами для більшого комфорту малюка.

Prima - сучасне дитяче ліжечко з виразним дизайном і комфортним спальним місцем.
Ліжечко зручно переміщати в просторі, дозволяючи дитині завжди бути в полі зору батьків.

Вбудований електронний заколисуючий, музичний модуль заколише малюка і буде підтримувати його сон за допомогою датчика руху.
Датчик вмикає автоматичне заколисування, щойно щось потривожить дитину.

Панель управління зі світловою індикацією пропонує вибрати:
- 5 швидкостей заколисування
- таймер на 8, 15 і 30 хвилин
- 12 мелодій
- Bluetooth підключення смартфона і відтворення своїх мелодій.

Мережевий адаптер входить у комплект.
INPUT: 100-240V ` 50/60Hz 0,3A MAX
OUTPUT: 5,5-6V 0,8A

Рівні розташування спального місця (6 положень) регулюються за допомогою бічних клавіш.

Вибір кута нахилу ложа забезпечить вільне дихання малюка при застудних захворюваннях.
Комбінований текстиль ліжечка забезпечує вільну циркуляцію повітря, дозволяє батькам стежити за дитиною.
Знімний чохол ліжечка та чохол матрацика можна прати при температурі 30°.

Prima легко трансформується в приставне ліжечко, і дитина спить разом з мамою.
Батькам більше не потрібно вставати з ліжка вночі і, тим більше, кудись йти.

Відкрийте бокову частину корпусу, зафіксуйте ліжечко за допомогою спеціальних ременів і використовуйте як приставне.
Ремені входять у комплект.

Ніжки ліжечка регулюються для ідеального прилягання Carrello Prima до батьківського ліжка.
В основі рами розташований кошик для зберігання необхідних речей.

| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Відкидний бортик | Є |
| Матрацик | Є |
| Фіксація коліс (4 колеса) | Є |
| Дверцята на блискавці | Є |
| Кріпильні ремені | Є |
| Розмір у розкладеному вигляді (Д×Ш×В) | 92×69×99 см |
| Розмір люльки (Д×Ш×Г) | 79×50×32 см |
| Регулювання висоти | 6 положень |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Коліщата | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ліжечка | Ліжечко-люлька |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Рівні регулювання висоти ложі | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням боковин | 99 см |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 69 см |
| Додаткові характеристики | |
| Знімна передня стінка | Так |
| Комплектація | |
| Електронний музичний блок | Так |
- Ціна: 7 767 ₴
- Спосіб упаковки: 2444642155


