
Велосипед триколісний з батьківською ручкою El Camino TRIGO ME 1226 Night Black Чорний
6 070 ₴
4 734 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: ME 1226 Night Black
Триколісний велосипед El Camino TRIGO ME 1226 з батьківською ручкою, — це чудове придбання для дитини, яка робить перші кроки в освоєнні транспорту, з нею прогулянки стають яскравішими, цікавішими та кориснішими, адже вона розвиває координацію, зміцнює м'язи та дарує відчуття свободи.
Стильний і функціональний триколісний велосипед — ідеальний варіант для комфортних прогулянок із малюком. Модель поєднує можливості коляски та велосипеда, даючи батькам повністю контролювати рух дитини.
Велосипед обладнаний зручним сидінням зі спинкою та ременями безпеки, що забезпечує надійну фіксацію малюка. Великий регульований капюшон захищає від сонця та вітру, а підніжки надають комфорт під час поїздок.
Батьківська ручка дає змогу легко керувати велосипедом, а в міру дорослішання дитину можна зняти, перетворивши модель на самостійний транспорт.
Особливості:
| Бренд | El Camino |
| Категорія | дитячі 3-колісні; |
| Рекомендований вік | від 6 міс до 5 років; |
| Тип | дитячий колясковий 3-колісний велосипед, спрощений біговел/зборник; |
| Рекомендоване навантаження | до 25 кг |
| Матеріал рами | алюміній; |
| Кермо | 2 положення (вгору-вниз); |
| Ігрова панель | немає; |
| Захист | 3-точкові ремені безпеки з м'якими накладками; |
| відкидний бампер із м'якою тканинною накладкою; | |
| Сидіння | м'який, що знімається зі спинки чохол; |
| поворот на 360; | |
| Розмір спального місця: | довжина 56 см/ширина 27 см/глибина сидіння 24 см; |
| висота від сидіння до підлоги 35 см; | |
| висота від сидіння до підніжки 21 см; | |
| Спинка | 2 положення, знімна; |
| положення регулюється натисканням важеля; | |
| Капюшон | з козирком і оглядовим віконцем (сітка), знімний; |
| 2 положення; | |
| Тканина | одинарне, UPF+50, водовідштовхувальне просочення; |
| Батьківська ручка | алюміній, телескопічна, 3 положення, швидкознімна; |
| висота від підлоги min 97 см/max 102 см; | |
| Підніжка | складана підніжка, знімна; |
| Колеса | EVA 12/10 |
| на підшипниках (переднє та задні колеса); | |
| Ø передних колес 22 см; | |
| Ø задних колес 17 см; | |
| Педалі | швидкознімні, з функцією вільного ходу колеса (переставлені в підніжку); |
| Гальма | задній, ножний, перемикач на колесах; |
| Багажний кошик | - |
| Додатково | дощовик, підсклянник, рюкзак для дрібниць; |
| Розмір велосипеда (д*ш*в) | 78х50x94 см; |
| Вага нетто | 7 кг |
| Вага брутто | 8,2 кг |
| Розмір коробки (д*ш*в) | 60x33x28 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Вікова група | від 1-3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Зріст велосипедиста | до 100 см |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
- Ціна: 4 734 ₴
- Спосіб упаковки: 2220344909
