
Електромотоцикл-скутер триколісний дитячий Bambi (мотор 1*35W, акум. 6V5AH, MP3, USB, BLUETOOTH) M 6327L-13 Бежевий
4 525 ₴
3 439 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 6327L-13
Мотоцикл-скутер Bambi Racer M 6327L — ідеальний перший електричний транспорт для маленьких гонщиків віком від 3 до 6 років. Компактний та легкий, він розроблений з урахуванням безпеки і комфорту дитини: зручне сидіння з екошкіри, передні та задні фари для кращої видимості, а також інтегрована музика та MP3/AUX для веселих поїздок. Потужний двигун 35 Вт дозволяє розвивати швидкість до 3 км/год, а просте управління за допомогою тумблера робить катання легким і захопливим.
Міцний пластиковий корпус і колеса забезпечують надійність, а функціональні додатки — Bluetooth та картридер TF/SD — роблять поїздки ще цікавішими. Цей електромотоцикл-скутер стане чудовим подарунком для маленького любителя швидкості та пригод.
Характеристики:
| Артикул | M 6327L | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | мотоцикл | |
| Розміри товару | довжина | 87см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 39см | |
| висота | 63см | |
| вага | 7 кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 38см | |
| висота від підніжки до сидіння | 20см | |
| висота до керма | 52см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 30кг |
| За віком | 3-6 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 1*35W/6V/RPM 15000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 6V5AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 6V / 800mA |
| Час на зарядку | 8-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | тумблер |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | - | |
| Швидкість | км/год | 3км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1/0 | |
| Ручка газа | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні та задні |
| Підсвічування | корпус | |
| Кнопка вмик/вимик світла | - | |
| Звук | Музика | MP3+USB, AUX |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | на панелі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | - |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | ні | |
| Матеріал | еко-шкіра | |
| Ширина посадкового місця | 16см | |
| Колеса | Матеріал | пластик |
| Розмір передніх коліс/дисків | 22см / 16см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 22см / 16см | |
| Простий монтаж | - | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відч. | ні |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Картридер TF/SD | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 9 кг/76-38-36см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | MP3-роз'єм, Звукові ефекти, Передні фари, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 63 см |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 39 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 3 439 ₴
