
Електрокарт дитячий Bambi (р/к, мотори 2*150W, акум. 24V14AH, MP3, USB, BLUETOOTH) M 6322EBLR-1 Білий
14 862 ₴
12 187 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 6322EBLR-1
Дитячий електрокарт Bambi Kart M 6322EBLR створений для маленьких гонщиків, які прагнуть драйву та активного відпочинку на свіжому повітрі. Завдяки потужним двом моторам по 150W на 24V і надійному акумулятору 14Ah, карт розганяється до 10 км/год, а педаль керування дозволяє дитині легко контролювати швидкість та зупинку.
Корпус із міцного пластику та металевої рами забезпечує довговічність, а сидіння з 2-точковим ременем безпеки гарантує комфорт під час їзди. Електрокарт оснащений передніми та задніми фарами, підсвічуванням корпусу та панелі, сигналом, MP3 і Bluetooth для улюбленої музики, що робить поїздку ще більш цікавою та яскравою.
Додаткові пластикові колеса для дрифта та спеціальний режим на високій швидкості дозволяють тренувати маневреність та відчувати справжній азарт гонок, а прапорець додає ефекту змагання. Цей електрокарт стане улюбленою іграшкою для дітей від 3 років, поєднуючи безпеку, комфорт і максимальне задоволення від їзди.
Характеристики:
| Артикул | M 6322EBLR | |
| Бренд | Bambi Kart | |
| Тип | електрокарт | |
| Розміри товару | довжина | 117-135см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 68см | |
| висота | 48см | |
| вага | 26кг | |
| відстань від сидіння до підніжки | 40-53см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 50кг |
| За віком | від 3 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*150W /24V / RPM20000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 24V14AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 24V/1500mA |
| Час на зарядку | 8-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 1,5-10км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Ручка газу | педаль | |
| Гальмо | педаль | |
| Світло | Фари | Передні та задні |
| Підсвічування | + (панель, корпус, днище) | |
| Кнопка вмик/вимик світла | + | |
| Звук | Музика | MP3,USB |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | + |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | кнопка | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 2-х точкові | |
| Матеріал | пластик з м'якою накладкою | |
| Ширина посадкового місця | 41см | |
| Колеса | Матеріал | попереду EVA позаду пластик |
| Розмір передніх коліс/дисків | 19см/14см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 28см/16см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал рами | Метал | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Позаду пластикові колеса для дрифта, прапорець, режим дрифту на високій швидкості | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 29кг 113-67-27см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA, Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | MP3-роз'єм, Звукові ефекти, Передні фари, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Карт |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 48 см |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 190 мм |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 68 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Карт |
- Ціна: 12 187 ₴









