
-14%
Електромобіль дитячий Porsche (р/к, 2мотори320W, 1акум24V10AH, BLUETOOTH, MP3, MP4) Bambi M 6111(MP4)EBLRS-11(24V) Сірий
27 073 ₴
23 283 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 6111(MP4)EBLRS-11(24V)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль M 6111(MP4)EBLRS поєднує стильний дизайн і безпечні технічні рішення, створені для маленьких водіїв.
Модель оснащена двома потужними моторами 320 Вт, акумулятором 24V 10Ah та пультом дистанційного керування 2,4G, що дозволяє батькам контролювати рух електромобіля. Двомісний салон з 5-точковими ременями безпеки, фари, підсвітка та музичний модуль MP3/USB/BLUETOOTH створюють справжню атмосферу реального автомобіля, а зручні EVA-колеса забезпечують м’яку їзду навіть по нерівній поверхні.
Характеристики:
| Артикул | M 6111(MP4)EBLR | |
| Бренд | NO TM / Porsche | |
| Тип | машина | |
| Розміри товару | довжина | 148см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 90см/79см | |
| висота | 56см | |
| вага | 39кг | |
| відстань від сидіння до педалей | 55см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 50кг |
| За віком | від 3 до 11 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*320W / 24V /2800 RPM |
| Батарея | Кількість/V/AH | 24V10AH |
| Індикатор батареї | - | |
| Заряджання | V/mA | 24V/1000mA |
| Час на зарядку | 8-14год | |
| Індикатор заряджання | - | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | від 3-8 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні/задні |
| Підсвічування | + | |
| Кнопка вмик/вимик світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB, AUX,MP4 панель |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | на кермі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | важіль | |
| Сидіння | кількість місць | 2 |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 28см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 28см/25см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 28см/25см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | + |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | + | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | + | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | ||
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 45,5кг/151-80-38см |
| Кількість шарів | 7 | |
| Наявність кольорового постера | + | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Марка | Porsche |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 56 см |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Довжина | 148 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 55 см |
| Ширина | 90 см |
| Ширина по дзеркалах | 90 см |
| Ширина по колесам | 79 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 14 годин |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 320 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 23 283 ₴









