
Електровелосипед міський 28 дюймів PROFI DASH (мотор 250W, акумулятор 48V10AH, PAS система) MEB 700C DASH-4 Сірий мат
45 012 ₴
40 511 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: MEB 700C DASH-4
Електровелосипед MEB 700C DASH — це сучасне та зручне рішення для міських поїздок. Модель поєднує легку алюмінієву раму, надійну трансмісію Shimano та ефективну систему допомоги педалям (PAS), що дозволяє легко долати відстані до 100 км без зайвих зусиль.
З цим електровелосипедом комфортно пересуватися як містом, так і за його межами: він розвиває швидкість до 30–32 км/год, витримує навантаження до 120 кг і оснащений вбудованою літієвою батареєю 48В 10А·год з можливістю знімного підключення. Надійні гідравлічні дискові гальма TECTRO забезпечують безпечне гальмування, а три режими швидкості дозволяють адаптуватися до різних умов руху.
MEB 700C DASH ідеально підійде тим, хто цінує комфорт, функціональність та сучасний дизайн в одному пристрої.
Характеристики:
| ДЕТАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Серія | DASH |
| Бренд | PROFI |
| Категорія | МІСЬКИЙ |
| Стать | UNI |
| Артикул | MEB 700C DASH |
| Размір колеса, дм | 700*40C |
| Матеріал рами/розмір рами | алюміній |
| Розмір рами | 20" |
| Вилка | SAFEWAY 700C' рігідна, алюміній |
| Кермо | 620mm,алюміній |
| Винос керма | регульований по висоті,алюміній |
| Шифтери/моноблоки | SHIMANO ALTUS M2010-9 |
| Навісне обладнання | |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Кількість зірок (передні) | 1 |
| Кількість зірок (задні) | 9 |
| Трансмісія і система передач: | SHIMANO ALTUS M2010-9 |
| Передній перемикач (лівий) | - |
| Задній перемикач (правий) | SHIMANO ALTUS M2010-9 |
| Шатуни | - |
| Касета (тріскачка) | Касета Shimano 9 зірок |
| Ланцюг | сталь |
| Гальма: | |
| Гальма | дискові гідравлічні TECTRO |
| Гальмові ручки | алюміній |
| Колеса (гума) | 700*40C |
| Обода | алюміній |
| Педалі | алюміній |
| Додатково | |
| Положення двигуна | заднє |
| Потужнiсть двигуна | 250 Вт |
| Режим потужності | Система допомоги педалям (PAS). без дроселя з датчиком крутного моменту |
| Тип батареї |
Літій, знімна |
| Розташування батареї | всередині рами (вхід у нижній частині рами) |
| Електрична емнiсть | 48В 10А/год |
| Номiнальна напруга | 110-220 В |
| Тривалiсть зарядки | 4-6 год |
| Увімкнення/відключення | кнопка на рамі |
| Управління | Система допомоги педалям (PAS) |
| Кількість швидкостей | 3 режими швидкості |
| Максимальна швидкiсть | 30-32 км/год |
| Функція "Easy Go" або крокуюча людина | - |
| Запас ходу | 100км |
| Максимальний кут нахилу | 30* |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Рiвень водонепроникностi | IPX4 |
| Подсветка | - |
| Додатково | |
| Габаритні розміри, см | 135*24*75CM |
| Вага пристрою,кг | 18 |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 20" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 40 511 ₴
- Спосіб упаковки: 1190727541









