
Розвиваюча музична іграшка Невгамовне Кряченя Hola (17см, звук (укр), пісні, віршики, казки, фрази, їздить, підсвітка) 808 UA
886 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 808 UA
Інтерактивна іграшка HOLA «Невгамовне Кряченя»
Познайомте вашу дитину з веселою інтерактивною пташкою HOLA «Невгамовне Кряченя», яка поєднує гру, рух та українські пісні! Ця яскрава іграшка стане чудовим другом для малюків, даруючи радість і розвиваючи увагу, слух та моторику.
Кряченя рухається, їздить і танцює, рухає очима та ротиком, а крила весело світяться. Іграшка відтворює українські пісні, віршики та короткі казки, а також видає характерний звук «крякання», що робить гру максимально цікавою та реалістичною.
Для зручності є два режими гучності, що дозволяє адаптувати звук під потреби дитини.
Особливості:
-
Інтерактивна пташка з рухами, світловими ефектами та музичним супроводом;
-
Відтворює 2 українські пісні, 5 віршиків та 3 казочки у віршованій формі;
-
Їздить та танцює, рухає очима і ротом;
-
Світяться крила;
-
Два режими гучності;
-
Робота від батарейок (у комплекті).
Розмір іграшки: 17 см
Розмір упаковки: 15,5 × 20 × 12 см
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 17 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 886 ₴


