
Електроквадроцикл дитячий Bambi (акум. 12V7-9AH, 2 мотори 35W, MP3, USB, музика, світло) M 6283EL-1-2 Біло-чорний
10 745 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 6283EL-1-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл дитячий M 6283EL Bambi Racer — стильний та потужний електротранспорт, створений для маленьких дослідників, які люблять пригоди.
Він поєднує сучасний дизайн, комфорт і безпеку, забезпечуючи дітям справжнє задоволення від їзди.
| Артикул | M 6283EL | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | квадроцикл | |
| Розміри товару | довжина | 106см |
| ширина по колесам | 66,5см | |
| висота | 68см | |
| вага | 18,7кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 50см | |
| висота від підніжки до сидіння | 32cм | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 40кг |
| За віком | від 3 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*35W / 12V / RPM13000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V7-9AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1000mA |
| Час на зарядку | 8-12 год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 3-6 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | + | |
| Світло | Фари | + (передні і задні) |
| Підсвічування | + корпус | |
| Кнопка вкл/вимк світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | - | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | - |
| App(додаток) | + | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | - | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 17см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 29см / 19см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 29см /19см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Регулювання коліс батьківською ручкою | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Захист від падіння | - | |
| Додатково | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 22,5кг / 98-53,5-43см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 10 годин |
- Ціна: 10 745 ₴








