
-45%
М'яке брязкальце Тварини (тактильна, у коробці) XQ388
699 ₴
385 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: XQ388 Р
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-неваляйко неодмінно потішить вашого малюка. Зроблена вона з якісних матеріалів, які не шкодять дитині та не втрачають яскравість забарвлення. Вушка в цієї іграшки шарудить, а якщо її потрясти, вона видає приємні звуки.
Розмір упаковки: 15,5х13х23 см.
Паковання: коробка.
Яскраві іграшки допомагають досліджувати світ вашому малюкові. Розвиває навички координації, стимулює рухові рефлекси. Висококонтрастні кольори іграшок сприятливо впливають на емоційний стан малюка, сприяють розвитку сприйняття кольорів. Розвивають дрібну моторику.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Тип | М'яка іграшка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 385 ₴

