
Шкільна текстильна сумка Kite Kuromi HK25-589-2
596 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HK25-589-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільна сумка-портфель Kite HK25-589-2 виготовлена з міцного поліестеру. Легка та компактна модель, незамінна для занять мистецтва, дизайну, а також для творчих гуртків. У ньому дуже зручно носити альбоми та листи для малювання, кольоровий папір та інші матеріали формату А4.
Сумка-портфель чудово тримає форму, щоб малюнки не зм'ялися. Адже для кожної дитини важливо, щоб усі її шедеври зберігалися дбайливо й акуратно.
Сумка-портфель Kite в ліцензії Kuromi — це стильний вибір для тих, хто любить вирізнятися. Бути поруч із цією харизматичною бунтаркою означає не боятися показати свою індивідуальність. Іскра яскравості та трохи зухвалого гумору — все це створює незабутній образ для кожного шкільного дня.
Особливості:
- формат А4+ (розмір 34х27х7 см): універсальний, підходить для багатьох стандартних зошитів для малювання, воркбуків і матеріалів для творчості;
- містить 1 об'ємне відділення на блискавці й 1 внутрішню кишеню;
- довгий регульований ремінь на карабінах – можна носити сумку на плечі;
- міцні текстильні ручки;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- застібка-блискавка з двома бігунками — можна відкривати та закривати в будь-який бік;
- Ліцензія Kuromi — ефектний дизайн підніматиме настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 215 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6.5 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 596 ₴





