
Дерев'яна іграшка Лабіринт (2в1, магнітна дошка, маркер, губка, в коробці) MD 1517
624 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 1517
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Лабіринт MD 1517 дивовижна іграшка для Ваших маленьких діток, яка сприятиме розвитку дрібної моторики та координації рухів.
Іграшка виготовлена з високоякісної деревини, яка покрита нетоксичними фарбами на водній основі.
Особливості:
- магнітний,
- 2в1 (магнітна дошка),
- розмір 29,5-22-2см,
- фігурки-магніти,
- маркер,
- губка.
Розмір коробки: 30-23-3см
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 624 ₴

