
Шкільна текстильна сумка-портфель (1 відділені, формат А4) Kite DC Batman DC25-589
596 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: DC25-589
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільна сумка-портфель Kite DC25-589 виготовлена з міцного поліестеру. Легка та компактна модель, незамінна для занять мистецтва, дизайну, а також для творчих гуртків. У ньому дуже зручно носити альбоми та листи для малювання, кольоровий папір та інші матеріали формата А4.
Сумка-портфель чудово тримає форму, щоб малюнки не зм'ялися. Адже для кожної дитини важливо, щоб усі її шедеври зберігалися дбайливо й акуратно.
Особливості:
- формат А4+ (розмір 34х27х7 см): універсальний, підходить для багатьох стандартних зошитів для малювання, воркбуків і матеріалів для творчості;
- містить 1 об'ємне відділення на блискавці й 1 внутрішню кишеню;
- довгий регульований ремінь на карабінах – можна носити сумку на плечі;
- міцні текстильні ручки;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- застібка-блискавка з двома бігунками — можна відкривати та закривати в будь-який бік;
- дизайн DC Batman — ефектний дизайн покращує настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Batman |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 596 ₴







