
Телефон мобільний дитячий Hola (2 режими гучності, звук (англ), музика, повтор, навчальний) HE8966
509 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HE8966
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мобільний телефон HE8966 — являє собою невеликий пристрій, виготовлений у барвистому дизайні з великими кнопками.
Телефон обладнаний звуковими ефектами та підсвіткою: вирази привітання та прощання, звуки набору номера та весела мелодія, а також приємне миготіння лампочки. Дитячий телефончик добре вплине на слухову та мовлену навичку та дрібну моторику рук.
Особливості:
- навчальний телефон 7-14-2 см,
- звукові ефекти,
- музика,
- повтор,
- 2 режими гучності,
Працює від батарейок: 2 батарейок.
Озвучування: англійська.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Телефон |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 2 см |
| Мови | Англійська |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 509 ₴
