
Дитячий настільний хокей (механічне керування, ігрове поле, 12 фігурок, ворота, медаль, 2 шайби) 2628
1 208 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2628
Захоплива настільна гра, яка сподобається як дітям, так і дорослим! Хокей має досить компактні розміри, тому легко вміститься на столі.
Усередині коробки ви знайдете 12 гравців, 2 шайби та медаль переможця.
Тематичні наклейки допоможуть прикрасити ігрове поле та зробити його цікавішим.
Рух гравців відбувається за механічним принципом: кожен гравець має 6 важелів, тому ця гра дасть змогу розвинути спритність, увагу та дрібну моторику рук.
Особливості:
- настільний хокей із механічним керуванням;
- розмір ігрового поля: 58х29х6 см;
- містить ігрове поле, 12 фігурок гравців, ворота, медаль і 2 шайби;
- тематичні наклейки для прикрашання гри;
- конструкція стрижнів дає змогу легко обертати та рухати фігурками гравців на ігровому полі;
— тренує спритність, дрібну моторику рук, розвиваючи водночас спрагу перемоги та здоровий дух суперництва.
Паковання: коробка
Розмір упаковки: 58 см × 6.5 см × 30 см
Розмір хокея: 58 см × 6 см × 29 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний хокей |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 |
| Довжина | 580 |
| Ширина | 290 |
- Ціна: 1 208 ₴
