
Пістолет з мильними бульбашками (підсвітки, 132 отвори, мильний розчин, USB-кабель) KB1293-1
756 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KB1293-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий і незвичайний пістолет замість патронів видає кольорові бульбашки! Цікава зброя працює за автоматичним принципом, тому для старту бульбашкових веселощів досить заправити його спеціальним мильним розчином і натиснути на курок. Дуло пістолета містить 132 маленькі отвори, які одночасно видають велику кількість бульбашок.
Особливості:
- пістолет із потужним корпусом;
- має колірне забарвлення;
- яскрава підсвітка;
- 132 невеликих отворів;
- до комплекту входять 2 пляшки з мильним розчином;
- автоматичний принцип роботи;
- пістолет працює від акумуляторної батареї 3.7V (входить до комплекту);
- USB-кабель для заряду батареї;
— виготовлений із міцного первинного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Пістолет |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 756 ₴

