
Музичний ігровий килимок (музика, піаніно, звуки тварин, у коробці) 118-3
670 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 118-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний ігровий килимок "Паніно" — це інтерактивна розвивальна іграшка для активного проведення часу дітей, яка дасть змогу розвинути координацію рухів і просторове орієнтування.
Особливості:
- підходить для гри як для компанії дітей, так і з батьками;
- текстиль приємний на дотик, що дасть змогу розвинути тактильне сприйняття;
- багато функцій, що сприяють розвитку слуху та уяви.
Килимок допоможе весело та активно провести час малюкові. Ігри на килимку можуть бути не тільки сидячими, але й рухливими. Ваш малюк зможе грати на піаніно навіть стоячи, створюючи мелодії ногами. Це сприятиме розвитку просторової орієнтації, координації рухів і тактильного сприйняття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
- Ціна: 670 ₴

