
Іграшка музична "Руль" Baby team (звук, світлові ефекти, на бат.) 8628
620 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8628
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка "Руль" Baby Team — захоплива інтерактивна іграшка для малюків, яка допомагає розвивати важливі навички через гру.
Особливості:
-
Світлові ефекти – при нажатии на кнопки кермо блимає, привертаючи увагу дитини.
-
Розвиток навичок — сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів і колірного сприйняття.
-
Безпечні матеріали — виготовлений з міцного полістиролу та ABS-пластику, що не містить шкідливих речовин.
-
Працює від 2 батарейок типу AA.
-
Рекомендований для дітей від 9 місяців — підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Team |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Музична іграшка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 620 ₴


