
Дитячий ігровий розвивальний килимок (2 дуги, тунель, м'які підвіски 4 шт., 2 різновиди, у коробці) 023-62-62D
1 636 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 023-62-62D
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий килимок спеціально розроблений для створення комфортного, безпечного та розвивального середовища для малюків від народження.
Стильна та сучасна модель містить у своїй конструкції знімні елементи, які легко з'єднуються між собою та піддаються очищенню, у такий спосіб даючи змогу кожному батькам легко транспортувати, збирати та дезінфікувати виріб.
Особливості:
- ігрова конструкція виготовлена в приємних відтінках, які гармонійно поєднуються між собою;
- м'який текстильний килимок;
- габарити килимка 138-65-в53см,
- 2 дуги + тонель,
- милі підвіски брязкальця 4 шт.;
- м'яка еластична дуга для підвісок;
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 380 мм |
- Ціна: 1 636 ₴

