
Розвивальна пірамідка "Сонячний зайчик" (світло, на батарейках, у коробці) PL-724-85
571 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: PL-724-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомтеся з чудовим музичним другом — пірамідкою зі слоненям на верхівці, яка є частиною серії "Сонячний зайчик" від Дивини Іграшок. Ця розвивальна та різнобарвна пірамідка стане справжнім супутником у світі квітів, звуків і кумедних відкриттів для вашої дитини!
Особливості:
- Музичний слоник: функціональна іграшка у формі пірамідки зверху якої слоненя, що поєднує функцію кільцевого укладача та музичну пірамідку.
- Кільця різного розміру та текстури: пірамідка складається з кілець, що відрізняються за розміром і текстурою.
- Серце, що світиться: на тілі слоненяти є яскраве серце, яке світиться, додаючи іграшці магії.
- Переміщення фігурок по вушках: у вушка слоненя можна переміщати маленькі фігурки.
- Високоякісні матеріали: виготовлена з якісних і безпечних матеріалів, не має запаху, що гарантує безпеку під час гри.
Розвиток дитини
Ця пірамідка сприяє розвитку сенсорних навичок, координації рухів і дрібної моторики, а також допомагає вивчати кольори, розміри та форми.
Слоненя світиться завдяки 3 батарейкам типу AG13 ( входять до комплекту)
Паковання: коробка
Розміри:
Розмір упаковки: 15.5*14.1*26,8 см
Розмір іграшки: 13*13*23 см
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 10-ти років |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 571 ₴
