
-16%
УЦІНКА! Мікрофон іграшковий дитячий (колонка, мелодії, пісні, фрази, підсвічування, USB, англійською) C 575-13 A
471,43 ₴
396 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 575-13 A Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Ушкоджено упаковку
Веселий мікрофончик готовий до роботи! Натискай на кнопки та розважайся на повну котушку! Іграшка може відтворювати фрази та пісні англійською мовою , а також мелодії різної ритмічності. А якщо захочеться співати, варто лише відрегулювати гучність. Верхня частина іграшки виконує функцію колонки , яка заряджається від USB-кабелю .
Особливості :
- верхня частина іграшки виконує функцію колонки;
- колонка заряджається від USB-кабелю;
- на бічній частині мікрофона знаходиться кнопка включення (потрібно утримувати кілька секунд);
- іграшка відтворює мелодії, пісні та фрази англійською мовою;
- підсвічування;
- регулювання гучності.
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мікрофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 195 мм |
- Ціна: 396 ₴
- Спосіб упаковки: 2330493936





