
Ігровий столик 5в1 на штангах (5 настільних ігор, футбол, баскетбол, аерохокей, боулінг) 961-5
1 136 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 961-5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра 5 в 1 включає універсальне ігрове поле, яке завдяки аксесуарам у комплекті можна видозмінювати для п'яти популярних спортивних ігор.
Ігри підходять компанії від двох до чотирьох гравців. Цікаво влаштовувати повномасштабні турніри навиліт, вигадуючи при цьому якийсь солодкий приз.
Такий набір стане чудовим подарунком любителю настільних спортивних ігор.
Особливості Настільної гри :
- аерохокей, баскетбол, боулінг, футбол;
- для людей різного віку та з різними уподобаннями;
- значно урізноманітнює дозвілля з сім'єю чи друзями.
Грове поле: 49,8-26-6,6см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 136 ₴
