
Робот-астронафт танцюючий (2 види, світлові та звукові ефекти, ходить, на батарейках) 6678-5
419 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6678-5
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий робот-астронафт у космічному скафандрі. При активації іграшки він починає весело танцювати і ходити, все це в супроводі яскравих світлових і звукових ефектів. Працює іграшка від трьох батарей типу АА (не йдуть у комплекті)
Функції:
-світло
-звук
-ходить
-танцює
Розмір іграшки: 15*18*7,5 см
Розмір упаковки: 17*19*9,5
Упаковка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 75 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 419 ₴
