
Трансформер робот (3 машинки в наборі) 520
706 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 520
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер 520 – це оригінальна іграшка, яка включає кілька варіантів гри.
Відразу три машинки інтегруються і створюють одного нового персонажа – ndash; робота з потужними рухомими кінцівками.
Одна машинка є тілом робота, друга створює йому руки, а третя перетворюється на ноги трансформера.
Розібравши роботу, ви отримаєте 3 окремі транспортні засоби та один причіп!
Полегшена трансформація дозволяє збирати та розбирати іграшку дітям від 4-х років.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 275 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 706 ₴

