
Логічний куб (2 режими гучності, рухомі деталі, світло, сортер, шестерні, піаніно, барабан, музика) N6108
1 556 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: N6108
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покажіть дитині скільки цікавих завдань можна виконати за допомогою цього чарівного куба. Спочатку спробуйте пограти на піаніно, потім — на барабані зі світловими ефектами. Далі влаштуйте гонки з маленькими різнокольоровими машинками та покрутіть зубчасті коліщатка, щоб почути кумедний тріск. А ще — слухайте веселі мелодії та голоси тварин.
Особливості:
- куб, 20,5см,
- шестірні,
- піаніно,
- барабан,
- музика,
- звук(англ),
- звуки тварин,
- світло,
- сортер (4фігури),
- іграшка-пискавка,
- диск-тріскачка,
- 2 режими гучності,
- рухливі деталі,
- на батарейці .
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Діаметр упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
- Ціна: 1 556 ₴

