
Електромобіль джип баггі дитячий (пульт 2,4G, 4 мотори 75W, акумулятор. 24V10AH, MP3) Bambi M 6014EBLR-7(24V)
16 238 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 6014EBLR-7(24V)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi Racer M 6014EBLR — це потужний та стильний джип для маленьких поціновувачів активних пригод. Модель поєднує високу прохідність, міцну конструкцію та сучасне оснащення, забезпечуючи комфорт і безпеку під час кожної поїздки. Завдяки двом посадковим місцям, плавному старту та батьківському керуванню, цей електроджип стане чудовим вибором як для самостійного катання дитини, так і для прогулянок під наглядом дорослих.
Технічні характеристики:
-
Артикул M 6014EBLR Бренд Bambi Racer Тип джип Розміри товару довжина 142см ширина по дзеркалах/ колесам 80см висота 77см вага 35кг відстань від сидіння до педалей 34см Допустиме навантаження За вагою до 30кг За віком від 3-8 років Мотор Кількість/V/RPM 4*75W / 24V / RPM12000 Батарея Кількість/V/AH 24V10Ah Індикатор батареї + Заряджання V/mA 24V/1500mA Час на зарядку 8-12год Індикатор заряджання + Старт Старт з ключа Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі + Швидкість км/год 6-8км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 1/3 Педаль газу + Педаль-гальмо - Світло Фари Передні Підсвічування - Кнопка вмик/вимик світла + Звук Музика MP3+USB, AUX, Слот для TF/SD карт Карта пам'яті + Сигнал на кермі BLUETOOTH + Управління Пульт керування 2,4G(STOP BUTTON) App(додаток) - Рух вперед/назад важіль Сидіння кількість місць 2 Ремені безпеки 2-х точкові - 2шт Матеріал екошкіра Ширина посадкового місця 54см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 32см/26см Розмір задніх коліс/дисків 32см/26см Простий монтаж + Корпус Матеріал пластик Дах - Амортизатори Передні + Задні + Додаткові функції Двері відчин. - Демо-режим - Бат.ручка - Дод. Коліщатка - Кондиціонер - Килимок - Причіп - Додаткові елементи Відкидний, механічний багажник (керування важелем на панелі), блокатор під сидінням від несанкціонованого відкидання багажнику, лопата КОРОБКА Брутто/Розмір 40кг/116,5-64,5-38,5см Кількість шарів 7 Наявність кольорового постера - Колір картону коричневий
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 75 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 16 238 ₴








