
Робот на пульті керування (світлові та звукові ефекти, запис, на батарейці) 606-15
607 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 606-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна танцювально-музична роботизована іграшка з функцією автоматичного уникнення перешкод
Коли нашій дитині потрібен друг, робот може зіграти хорошу роль друга. Ідеальний подарунок для вашої дитини. Забезпечує годинник веселощів та дає дітям досвід роботи з робототехнікою та передовими технологіями. З цим роботом відносини між батьками та дітьми стають ближчими. Супровід зближує батьків та дітей.
Музика та танці: робот може повертатися ліворуч, повертатися праворуч, рухатися вперед, рухатися назад, грати музику, танцювати та обертатися.
Функція
- Індикація очей робота
- Приймач голосового управління
- Запис
- Танці
- Спів
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 607 ₴


