
Робот трансформер Праймбот PLAY SMART (перетворюється на транспорт, 17 см, у коробці) H 602/8108
628 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: H 602/8108
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Техніка та транспорт дуже популярні як іграшки для хлопчиків, а якщо вони ще й можуть перетворюватися на щось інше, то це вдвічі цікавіше. Завдяки своїй незвичайній конструкції, трансформери здатні захопити дитину не на одну годину, крім того, вони позитивно впливають на розвиток дрібної моторики, координації рухів, уяви, дають десятки ідей для сюжетних ігор. відомого фільму. Завдяки нехитрому руху робот перетворюється на машину.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 628 ₴



