
-28%
Собака робот (звук, підсвічування, гавкає, їздить, сідає, танцює, 2 кольори, на батарейках) 961
1 315 ₴
947 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 961
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пісок акумулятор. р/к
У комплекті:
інфрачервона кісточка
USB зарядний пристрій
Функції:
- відгукується на погладжування рухами та звуковими ефектами
- песик танцює, якщо натиснути на кнопку
- рухається при дотику до кнопки або хвоста
- просить допомоги, якщо впаде (завалиться на бік)
- очі, що світяться
- час заряду: 60 хв
- час роботи: 10-15 хв
2 кольори
Упаковка: коробка 26*15*17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Собака |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 947 ₴
