
-28%
Собака робот (світлові та звукові ефекти, гавкає, їздить, сідає, танцює, 2 кольори, на батарейках) 8006
1 073 ₴
772 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 8006
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний, сучасний та багатофункціональний робот у вигляді домашнього вихованця, милої собачки на батарейках. Іграшка білого кольору із синіми вставками.
Робот доставить масу задоволення та позитивних емоцій вашій дитині і навчить доглядати домашніх тварин, розуміти їхні потреби. Песик стане справжнім товаришем та добре вплине на психологічний стан дитини. Іграшка зроблена з дуже якісного матеріалу, що дозволить грати з ним тривалий час.
Функції:
- ходить вперед, назад, вліво, вправо
- підсвічування
- звук
- гавкає
2 кольори
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Собака |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 772 ₴


