
Робот трансформер (19см, зброя, звук, світло, на батарейці, 2 види, в коробці) 160051
553 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 160051
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна іграшка, щоб пережити досвід роботизації!
Робота зі світлом та звуком 160051 ідеально підходить для розваги та розваги дитячого дозвілля, цією іграшкою зі світлом та звуком можна керувати за допомогою інтерактивних кнопок, щоб діти могли натискати та розвивати дрібну моторику.
Цей робот має шарнірну конструкцію, що дозволяє рухати руками та ногами в білій броні, яка дозволить вам відтворити кумедні історії, повні дії та фантазії.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 553 ₴






