
Музичний Бізі планшет (24 мелодії, 3 режими гри, в коробці) PL-7049
500 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: PL-7049
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізі-планшет. Інтерактивна іграшка.
Розвиває дрібну моторику, слухову пам'ять, увагу та концентрацію.
Функції:
- 3 режими гри
- голоси тварин
- звук фотоапарата
- Шестерні, що обертаються
- кручені стрілки годинника
- ролики з картинками
- світло
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Розвивальна книжка |
- Ціна: 500 ₴
