
Робот Бамблі (ходить, підсвічування, звук, проектор, стріляє пластиковими снарядами 857
745 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 857
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий робот на батарейках обов'язково сподобається хлопчику. Він вміє самостійно ходити вперед, рухаючи руками та ногами, так само має світлові та звукові ефекти. На грудях у робота розташований проектор із зображенням динозавра.
У комплект входять 3 снаряди, які вставляються в руку роботу і при натисканні на кнопку, снаряд зі швидкістю вилітає.
Такі іграшки сприяють емоційному розвитку дитини, покращують її просторове мислення та логіку, а головне – ndash; піднімають настрій. Іграшка зроблена із безпечних матеріалів.
У комплекті:
- молот
- снаряди (3 шт.)
Функції:
- ходить вперед
- стріляє снарядами
- звук
- світло
- проекція зображення
Батарейки 3 шт . типу АА в комплект не входять
Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 125 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
- Ціна: 745 ₴

