
Музичний килимок Піаніно "Тварини" (нотні клавіші, мелодії, на батарейках, коробці) SL8887
857 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: SL8887
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок
Тактильний навчальний килимок допоможе малюкові пізнати навколишній світ, розвинути моторику, абстрактне та логічне мислення, вивчити кольори, рахунок та алфавіт.
Функції:
- нотні клавіші
- мелодії
- гра «вгадай ноту»
Батарейки 3 шт. типу АА в комплект не входять
Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 857 ₴




