
Інтерактивна м'яка іграшка Kids Hits Dancing Giraffe Пауль (світло, 12 популярних мелодій, 6 фраз) KH37-002
971 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KH37-002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна м'яка іграшка Kids Hits Dancing Giraffe Пауль подарує малюкові незабутні години веселощів!
Інтерактивна іграшка має в арсеналі 12 популярних мелодій та 6 забавних фраз, які забезпечать чудово проведений час, наповнений співом, танцями та сміхом.
Модель має світлові ефекти.
Іграшка сприятиме розвитку дрібної моторики, сенсорних та музичних здібностей малюка.
Слідкуйте за рухами жирафа, повторюйте та ставайте справжньою зіркою танцмайданчика!
Живлення : 3 батареї АА (не в комплекті)
Розмір іграшки: 11 х 34 х 14 см.
Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 34 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 971 ₴


