
Поліцейський позашляховик Ultra Monster car (2 види, світлові та звукові ефекти, на батарейках) 101A-46/48
1 005 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 101A-46/48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масштабована модель позашляховика виконана в реалістичному дизайні поліцейських джипів.
Є світлові та звукові ефекти. Колеса через прозорі вставки підсвічуються зеленим світлом, і лунає звук двигуна.
Іграшка сприяє розвитку координації рухів, фантазії та моторики малюка, дає йому можливість моделювати різні дорожні ситуації та розігрувати захоплюючі сюжети.
В асортименті 2 види.
Працює від 2-х батарейок типу АА (немає в комплекті)
Розмір іграшки: 17*14*19 см
Розмір коробки : 22,5*18,5*19 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 1 005 ₴
