
Інтерактивна м'яка іграшка (3 види, з повідцем, 15 см, функціональна, на батарейці) 777-55
418 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 777-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед вами не просто м'яка дитяча іграшка, а справжній друг для дитини. Цей котик буквально оживає, як тільки ви його вмикаєте.
Така іграшка дуже мила і цікава, і дуже хоче до вас додому, він принесе вашому малюку не лише розвагу, а й користь. У дитини розвиватимуться моторні навички, покращуватиметься координація рухів та уява. Вона навчиться виявляти до наших маленьких друзів любов та турботу.
Така іграшка підійде навіть найменшим діткам, адже вона виконана з якісних матеріалів і не містить найдрібніших частин. Подаруйте своєму малюкові можливість мати вихованця.
Функції, які виконує:
- ходить;
- видає звуки;
- виляє хвостом;
- рухає головою.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 418 ₴
