
Рюкзак дитячий Paw Patrol Скай (зі світловідбивними стрічками, 1 відділення) PL82314a
628 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: PL82314a
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Nickelodeon Цуценята патруля Скай із улюбленим мультгероєм Paw Patrol стане чудовим подарунком для дитини. Він має про дно велике відділення на змійці та ручках , які можна регулювати по довжині. У моделі рельєфна спинка, що зробить носіння ранця комфортнішим. Рюкзак виготовлений з неопрену – міцного матеріалу, його можна прати. Такий рюкзачок відмінно підійде для прогулянок на свіжому повітрі, для занять у дитячому садку або в інших випадках.
Розмір рюкзака: 23*10*26 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Казки, кіно, мультфільми |
- Ціна: 628 ₴
- Спосіб упаковки: 2337630198
