
Настільний футбол (35см, гравці на пружині, м'яч 2шт, у коробці) 9643
487 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9643
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна гра 9643 для майбутніх футболістів та їхніх друзів.
Комплект включає поле для гри. Ця гра допоможе розвинути дитині дрібну моторику, логічну
мислення, а також вивчити базові правила гри у футбол.
Характеристики:
- Тип: настільна гра футбол
- Вид: на штангах
- Вік: від 5 років
- Матеріал: пластик
- Кількість гравців: 2
- Розмір у коробці: 39х24, 5х6 см
- Упаковка: картонна коробка
- Колір: різні кольори
Комплектація:
- Ігрове поле 35 см: 1 шт
- М'ячик: 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 487 ₴



