
Розвиваюча гра Космічна станція (підйомний кран, машинка, інструменти) 2113
703 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2113
Це космічна пригода стане початком цікавого та захоплюючого шляху малюків до нових знань та навичок. Пристебніть ремені, ми вирушаємо у неймовірну подорож на яскраву космічну станцію!
Дитині колись нудьгуватиме, адже вся її увага буде зосереджена на безлічі ігор, кожну з яких вона намагатиметься досліджувати якнайшвидше.
Тут зібрані цікаві пальчикові міні-ігри, гра з силуетами, сортер, автокран з тріскачкою та багато інших розваг.
Особливості:
- космічний шатл має велику кількість рухомих елементів;
- геометричний сортер;
- гра з викрутками та болтиками;
- захоплюючі тріскачки;
- пальчикові ігри;
- підйомний кран для гри з пластиковими камінцями;
- фігурки космонавтів;
- маленький місяцехід із місцем для космонавта;
- всі ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 245 мм |
- Ціна: 703 ₴








