
Ігровий набір магазин Кав'ярня (2 кольори, звукові ефекти, 41 деталь, продукти, термінал) 668-142-143
674 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 668-142-143
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настав час Вашим ляльковим друзям випити смачну каву і підкріпитися соковитим бургером! Адже прямо у себе в кімнаті Ви зможете відкрити затишну кав'ярню, в якій завжди будуть раді новим гостям!

Розмір: 44-13,5-20см
Особливості:
- цей ігровий набір допоможе відтворити тематичний ігровий сюжет;
- кава-апарат оснащений функціональними кнопками;
- різноманітні аксесуари;
- звукові ефекти працюють від 2х батарейок типу “АА” (у комплект не входять);
- кав'ярня стане чудовим способом розвинути фантазію та творче мислення, а також посприяє весело проводити час самостійно або з друзями.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 674 ₴




