
Мікрофон дитячий Infunbebe (19,5см, музика, світло, регулятор гучності, ліхтар, запис, на батарейках) LS7810
577 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LS7810
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Караоке-мікрофон здійснить мрії вашої дитини про те, щоб стати справжньою зіркою. Тепер кожен маленький співак зможе співати своїх улюблених пісень.
Функції мікрофона:
- запис та відтворення звуку
- Зміна голосу
- світлові ефекти блимають відповідно до ритму музики
Технічні дані:
- є кнопка включення/вимкнення
- при натисканні на кнопку із замітками з'являються оплески, оплески, дитячий сміх
- Натискання наступної кнопки з нотами грає веселу, ритмічну музику різних стилів
- кнопка із мікрофоном дозволяє співати різними голосами
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 19.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Диктофон, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікрофон |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 577 ₴




