
Автобус-сортер Limo toy (їде, музика англійською, світло, тріскачка) 988
1 336 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 988
Веселий автобус від LimoToy — це багатофункціональна розвиваюча іграшка-сортер зі звуковими та світловими ефектами. Допоможе розвинути здібності малюка в п'яти різних областях – фізичний розвиток, дрібна моторика, розмовні навички, пізнавальна здатність, соціальні навички.
Автобус довільно змінює напрямок руху при зіткненні з перешкодами, закликаючи малюка слідувати за ним. У процесі гри дитина тренує м'язи ніг та розвиває почуття балансу. Дрібна моторика та координація роботи рук та очей розвиваються за допомогою таких рухів як утримання, стиснення, проштовхування предметів.
Шість кольорових фігурок тварин , при розміщенні яких у відповідних отворах з обох боків автобуса лунають звуки кожної тварини, допоможуть малюкові вивчити їх назви та познайомлять з різними кольорами.
Фігурки тварин у кабіні автобуса розгойдуються під час руху, фари світяться, а натиснувши на кнопку, можна вибрати 8 мелодій або веселу пісеньку. Кольорові кісточки на даху автобуса допоможуть дитині освоїти ази арифметики.
Іграшка розвиває такі навички:
-
Світосприйняття
-
Сприйняття звуків
-
Дрібна моторика
-
Пам'ять
-
Комунікація
-
Логічне мислення
-
Координація рухів
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Транспорт |
- Ціна: 1 336 ₴







