
-29%
М'який інтерактивний Собачка LIMO TOY (на повідку, плюш, звук, 2 види, рухає хвостом) M 5840 I UA
1 029 ₴
731 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 5840 I UA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця мила плюшева собачка LIMO TOY принесе малюкові безліч позитивних емоцій! Управління іграшкою здійснюється за допомогою повідця, що йде в комплекті.
Пісик активно реагує на дотики та виконує команди:
- вміє ходити,
- гавкати,
- виляти хвостиком.
Модель оснащена звуковим супроводом, що надає грі реалістичності. Виріб виготовлений із безпечних, приємних на дотик матеріалів.
Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, логіки, вчить любові до тварин.
Габарити упаковки: 30-27-15см
Собачка: 25 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 731 ₴
