
-29%
Килимок музичний ігровий (цифри англійською, 70х 92 см, на батарейках) GS20932A
867 ₴
616 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: GS20932A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий дитячий музичний килимок допоможе дитині вивчити основи математики англійською мовою. Килимок має кілька режимів гри, за допомогою яких малюк може як навчатися, так і розважатися під веселі дитячі пісні.
Килимок має 10 кнопок, на які можна натискати руками і ногами. Виконаний із безпечних матеріалів.
Озвучено англійською мовою
Функції:
- дитячі пісні
- забавні звуки
- вивчення цифр
- ставить завдання
Батарейки 3 шт. типу АА у комплект не входять
Упаковка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 616 ₴


