
Ігровий стіл 7 в 1 (боулінг, баскетбол, боулінг, керлінг, футбол, хокей, у коробці) 4058
1 054 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 4058
Пропонуємо шанувальникам спортивних ігор випробувати себе у 7 різних спортивних поєдинках!
Ігровий набір "7в1" поєднує в собі атрибути для гри в 7 найвідоміших та найпопулярніших ігор світу: більярд, хокей, футбол, боулінг, керлінг, гольф та баскетбол.
Змінюючи основи ігрового поля та додаючи необхідний реквізит, гравці зможуть вибирати ігри для веселого дозвілля. Проводьте час весело та корисно, збирайте друзів, щоб влаштувати змагання та виявити переможця у них.
Особливості:
- 7 ігор в одному наборі;
- 6 картонних полів з глянсовою поверхнею;
- розмір ігрового столу: 55,5х32,5х15 см;
- основа більярдного столу обклеєна оксамитовою зеленою тканиною;
- 10 кеглів та мініатюрні кулі для боулінгу;
- пластикові м'ячики, що імітують м'ячі для гольфу, футболу, баскетболу;
- міні-кулі для гри в більярд з позначеними на них цифрами, а також 2 кийки;
- ключки;
- футбольні ворота;
- щит для баскетболу.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість куль в комплекті | 16 шт. |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Більярд |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Крейда | 1 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Щітка для чищення сукна | 1 шт. |
- Ціна: 1 054 ₴

