
Гра розвиваюча Нагодуй дятлика Limo Toy (8 черв'ячків, на магнітах, 2 пташки) FT 0015
514 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: FT 0015
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра розвиваюча Нагодуй дятлика Limo Toy FT 0015 - це захоплююча розвага для малюків, що сприяє розвитку спритності, моторики та логічного мислення.
Мета гри – допомогти дятлу та його пташенятам нагодуватися, використовуючи магнітні гусениці. Діти можуть навчатися сортувати гусениці за квітами, розвивати дрібну моторику та координацію рухів, а також удосконалювати свої навички в ігровій формі.
Гра у формі дерева в якому сидить пташеня.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Гра |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 514 ₴








