
-29%
Будівельний набір Самоскид Kids hits (дерев'яний, 6 елементів) KH20/016
698 ₴
496 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KH20/016
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей барвистий дерев'яний конструктор захопить кожну дитину в захоплюючу творчу гру! Центральна іграшка ігрового набору — яскраво розфарбований самоскид з робочим кузовом і колесами, що легко обертаються. Кожному малюкові сподобається штовхати та тягнути будівельну машину, завантажувати та розвантажувати її кузов, будувати будинок та грати з милою фігуркою мишки! /strong> Діти отримають масу задоволення, конструюючи, імпровізуючи та навчаючись у грі!
Особливості:
- 6 елементів
- Легко обертові колеса
- Зручний самоскид
- Фарби на водній основі, 100% екологічні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 496 ₴



